Pražskej Rej

Pražskej Rej - časopis a web o jídle, zábavě a výletech je naše srdcová záležitost. Realizovali jsme jej od první tečky na papíře po poslední ikonku na webu.

PacMan

 

O projekt Pražskej Rej se staráme od jeho samého začátku v roce 2012.

Prvotní myšlenku a nápad se nám podařilo převést ve funkční a atraktivní web, který od roku 2018, kdy prošel cekovou proměnou, sbírá jednu lepší zpětnou vazbu za druhou.

 

Grafika

Naše grafička Nina dostala při tomto projektu naprosto volnou ruku a mohla projevit svou kreativitu. Víme totiž už, že takto to funguje velmi dobře. Po měsíci přišla s návrhem moderního, přehledného a uživatelsky velmi příjemného webu. Úprav jsme museli dělat jen minimum. Tento grafický návrh se propsal i do tištěného časopisu Pražskej Rej.

 

Programátorské práce

Než realizujeme samotné programátorské práce je velmi důležitá prvotní analýza, příprava zadávací dokumentace, připomínkování a až pak následná realizace. Ve výsledku se jedná o nejefektivnější postup. Projekt Pražskej Rej jsme realizovali během třech měsíců a stále pro něj vyvíjíme nové funkce, dle potřeb. 

 

Hosting a doména

Zajištění rychlého hostingu, emailů a domeny je samozřejmostí a je pod naší správou.

 

Reference

Jsem ráda, že jsem v roce 2012 pro realizaci svého vysněného projektu potkala právě agenturu Rej-dění s.r.o.. Spolupracujeme spolu po celou dobu, kdy jsme měli jen jednu malou přestávku, ale velmi rádi a rychle jsme se ke spolupráci vrátili. Profesionální přístup, kvalita odvedené práce, vlastní nápady a dodržování termínů jsou pro nás prioritou.

Radka Vokurková, zakladatelka projektu Pražskej Rej. 

 

 

 

 

 

datum realizace 14.09.2012 | klient Pražskej Rej | kategorie online propagace, reklama, tištená propagace, offline kampaň